Wniosek o przybycie sędziów należy przesłać na adres administratora serwisu:  pdf    word

Druki dla kandydatów na sędziów

Karta zgłoszenia na kurs dla sędziów

Karta ewidencyjna sędziego

Terminy zawodów na 2022 rok   

03.2022  II Halowe Zawody MDP o Puchar Wójta Gminy Zakrzewo – Sędzin 2022 – sędzia główny  dh Małgorzata Kowalczyk protokół i wyniki

09.04.2022 VII Bydgoskie Zawody Halowe MDP – sędzia główny dh Dariusz Kowalczyk protokół i wyniki

22.05.2022 – Gminne Zawody KDP i OSP – Brzozie

28.05.2022 Zawody o Puchar wójta gm. Świekatowo – Świekatowo

11.06.2022 Gminne Zawody OSP,KDP i MDP – Rogalin

19.06.2022 Gminne Zawody OSP, KDP i MDP – Bobrowo

25.06.2022 Gminne Zawody OSP – Kamień Krajeński sędzia główny dh Marcin Zacharenko

25.06.2022 Gminne Zawody OSP – Sypniewo godzina 10:00

26.06.2022 Zawody MDP o puchar wójta gm. Sośno – Sitno

03.07.2022 Gminne Zawody OSP KDP – Czernikowo

18.09.2022  Zawody MDP o Puchar Wójta Czernikowo – Czernikowo

26.09.2022 XX Zawody Wojewódzkie MDP wg CTIF


Skład Wojewódzkiego Kolegium Sędziów Sportów OSP Województwa Kujawsko – Pomorskiego

Zarząd:

Przewodniczący dh LESZEK SZMYT

Wice przewodniczący – dh DARIUSZ KOWALCZYK

Wice przewodniczący dh JERZY FYDRYCH

Wice przewodniczący dh STANISŁAW RYCHLEWSKI

Sekretarz dh WOJCIECH KOWALCZYK

Członek zarządu – dh MAREK SZIMELPFENIG

Członek zarządu – dh ROMAN HANUSZEWSKI

Członek zarządu – dh KAZIMIERZ WUTRYCH

Członek zarządu – dh MARCIN ZACHARENKO

Sędziowie 2019 

BALAK STANISŁAW
BEŁDZIKOWSKI MATEUSZ
CHWIL TADEUSZ
DEKOWSKI ŁUKASZ
DRZEWIECKA PAULINA
ERDMAŃSKI MICHAŁ
FYDRYCH JERZY
GROTTEL BOGUMIŁA
HANUSZEWSKA WIESŁAWA
INATLEWSKI MAREK
JANKOWSKI JAN
JAŚTAK MICHAŁ
KALINOWSKA JOLANTA
KAPKA SZYMON
KAPUŚCIŃSKA SARA
KARWASZ DOMINIK
KLIMCZAK DARIA
KOWALCZYK KLAUDIA
KOWALCZYK MAŁGORZTA
KOWALCZYK MARTA
KOWALCZYK WOJCIECH
KOWALKOWSKI MIROSŁAW
KOWALSKI MIROSŁAW
KOWLACZYK DARIUSZ
KOZŁOWSKI BARTŁOMIEJ
KOŹLIKOWSKI MARIAN
KROLL JĘDRZEJ
KRÓL ADAM
KRÓL KAROLINA
KUCHARSKI ARIUSZ
KUTOWSKA MONIKA
LIPOWSKI WOJCIECH
MANTYCH MARIUSZ
MIECZKOWSKA AGNIESZKA
MURAWSKI LECH
PACEK VIOLETTA
PARASZCZUK SEBASTIAN
PROCH ŻANETA
PROCH MICHAŁ
RAKOWSKI JAROSŁAW
RUSS RADOSŁAW
RYCHLEWSKI STANISŁAW
SCHALAU ROMAN
SIUDA JAN
SOBIECKI MACIEJ
STANDZON DAWID
SULIKIKOWSKA BOGUSŁAWA
SULIŃSKA EWELINA
SUPERNAK STANISŁAW
SZCZEPANIAK SEBASTIAN
SZIMELPFENIG MAREK
SZMYT EWA
SZMYT LESZEK
TRĘDOWSKA AGNIESZKA
TWARDOWSKA MARLENA
WILMA JAN
WOJCIECHOWSKI WIESŁAW
WOJTALEWICZ KRYSTIAN
WUTRYCH KAZIMIERZ
ZACHARENKO MARCIN
ZIÓŁKOWSKI WIESŁAW

Kandydaci na sędziów
BYTNER WALDEMAR
CISZAK AGNIESZKA
DRZEWIECKA NATALIA
HARNECKA ALEKSANDRA
JASKOT MATEUSZ
JASKOT VIOLETTA
KALINOWSKA JOLANTA
KIŚ MACIEJ
KOWALCZYK KACPER
KRĘŻEL EDYTA
LEWANDOWSKA KAROLINA
MARCINKOWSKI BARTŁOMOEJ
MIKLASZ PAULINA
MROZOWSKI TOMASZ
RADMAN PAWEŁ
SOBACKI MARCIN
SZCZAWIŃSKI KRZYSZTOF
ŚWIERBLEWSKA NIKOLA
ZALESIAK ANGELIKA
ŻAKOWSKI MATEUSZ