POŻEGNANIE GIMNAZJUM Nr 3

W dniu 18 czerwca 2019r. w ZS-35 – Gimnazjum nr 3 im. Generała Józefa Hallera na Fordonie odbyła się uroczysta akademia „Pożegnanie Gimnazjum”. Reforma szkolnictwa spowodowała, że to koniec działalności Gimnazjum. W tym Gimnazjum, ZOSP Tele-Fonika Kable – Zakład Bydgoszcz, sprawuje patronat nad drużyną MDP. Akademia dała możliwość podsumowania,      5-cio letniej działalności MDP. W okresie od 2015-2019r. przez MDP przewinęło się ponad 70 gimnazjalistów, którzy wzięli udział w kilkudziesięciu zawodach na szczeblu miasta,         powiatu i woj. Kujawsko-Pomorskiego. Uczestniczyli w zawodach w Austrii, Białorusi                    i Niemczech. Byli obecni na dwóch Zlotach MDP i  trzech obozach treningowych. Na zaproszenie Dyrekcji    ZS-35 w Akademii uczestniczyli członkowie zarządu ZOSP Tele-Fonika Kable – Zakład Bydgoszcz, na czele z Naczelnikiem ZOSP Druhem Marcinem Szmytem, z-cą Naczelnika Druhem Damianem Grzelińskim i sekretarzem zarządu Druhną Moniką Osinska. OM Związku OSP RP w Bydgoszczy reprezentował w-ce Prezes zarządu Druh Czesław Myszka..

 Za swą działalność, na wniosek Jednostki Prezydium OM Związku OSP RP                                w Bydgoszczy nadało srebrne i brązowe odznaki MDP.

Srebrne odznaki otrzymali:

Roksana Gruszecka, Marita Gryczka,         
Daria Mistrzak, Weronika Opalińska,         
Agnieszka Snopko, Konrad Gruszecki.

Brązowe odznaki otrzymali:
Julia Rutkowska, Patrycja Supińska,
Weronika Rudnicka, Mateusz Rutkowski,
Dominik Nadolny,  Bartosz Krawczyk,
Katarzyna Bojdo.

Odznaki wręczył w-ce Prezes OM Związku OSP RP w Bydgoszczy Druh Czesław Myszka, w towarzystwie Pani Dyrektor ZS-35 Małgorzaty Kryś i Opiekuna MDP z ramienia szkoły Pani Kamili  Bejger-Rudnickiej.

Naczelnik ZOSP Druh Marcin Szmyt i opiekun MDP z ramienia Jednostki   Druh Damian Grzeliński, wręczyli Druhnom i Druhom okolicznościowe dyplomy i upominki ufundowane przez zakład pracy Tele-Fonikę Kable S.A. Myślenice. Wszystkim Druhnom i Druhom gratulujemy odznaczeń. Dziękujemy za zaangażowanie w działalności MDP. Życzymy pięknych, słonecznych i udanych wakacji. Powodzenia na dalszej drodze zdobywania wiedzy. Dziękujemy Pani Dyrektor Małgorzacie Kryś za wspieranie działalności MDP. Opiekunom, Pani Kamili Bejger-Rudnickiej, Malwinie Bembniście i Panu Tomaszowi Polakowi, za poświęcony czas i osobiste zaangażowanie.      

Add Comment