Wniosek o przybycie sędziów należy przesłać na adres administratora serwisu:  pdf    word

Druki dla kandydatów na sędziów

Karta zgłoszenia na kurs dla sędziów

Karta ewidencyjna sędziego

Informacje o zawodach 2020

Sędziowie główni zawodów obsługiwanych przez Wojewódzkie Kolegium Sędziów Sportów OSP Województwa Kujawsko – Pomorskiego – 2020r

Zawody

Sędzia Główny

25.01.2020 – III Halowe Zawody MDP o Puchar Starosty Sępoleńskiego MDP – Sośno

Ewa Szmyt

23.02.2020 – III Halowe Zawody MDP – Mrocza 2020 protokół i wyniki

Dariusz Kowalczyk

14.03.2020 – VII halowe Zawody MDP Bydgoszcz

Małgorzata Kowalczyk

23.05.2020 – XV Otwarte Bydgoskie Zawody MDP – stadion Gwiazdy Bydgoszcz

Dariusz Kowalczyk

  23.05.2020 – XXX Zawody Pożarnicze – stadion Gwiazdy Bydgoszcz

Dariusz Kowalczyk

06.06.2020 – X Zawody o Puchar wójta gm. Świekatowo – Świekatowo

Marek Szimelpfenig

13.06.2020 – Gminne Zawody OSP i MDP Więcbork

Mariusz Mantych

14.06.2020 – Gminne Zawody OSP i KDP Bobrowo

Roman Schalau

14.06.2020 – Zawody MDP powiatu lipnowskiego

Jerzy Fydrych

20.06.2020 – Gminne Zawody OSP i MDP Rogalin

Wojciech Kowalczyk

20.06.2020 – Gminne Zawody OSP i MDP Kamień Krajeński

Marcin Zacharenko

20.06.2020 – Zawody MDP o Puchar Wójta Czernikowo – Czernikowo

Jerzy Fydrych

21.06.2020 – Zawody MDP o puchar wójta gm. Sośno – Sitno

Ewa Szmyt

xx.09.2020 – XVII Zawody Wojewódzkie MDP wg CTIF

Dariusz Kowalczyk

26.09.2020 – Zawody MDP powiatu nakielskiego

Leszek Szmyt

17.10.2020 – II Halowe Zawody MDP o Puchar Wójta Gminy Zakrzewo – Sędzin

Agnieszka Mieczkowska

    14.11.2020 –Halowe Zawody MDP Bydgoszcz

Klaudia Kowalczyk

    .12.2020 – IV Halowe Zawody MDP Wola Wapowska

Leszek Szmyt

Skład Wojewódzkiego Kolegium Sędziów Sportów OSP Województwa Kujawsko – Pomorskiego

Zarząd:

Przewodniczący dh LESZEK SZMYT

Wice przewodniczący – dh DARIUSZ KOWALCZYK

Wice przewodniczący dh JERZY FYDRYCH

Wice przewodniczący dh STANISŁAW RYCHLEWSKI

Sekretarz dh WOJCIECH KOWALCZYK

Członek zarządu – dh MAREK SZIMELPFENIG

Członek zarządu – dh ROMAN HANUSZEWSKI

Członek zarządu – dh KAZIMIERZ WUTRYCH

Członek zarządu – dh MARCIN ZACHARENKO

Sędziowie 2019 

BALAK STANISŁAW
BEŁDZIKOWSKI MATEUSZ
CHWIL TADEUSZ
DEKOWSKI ŁUKASZ
DRZEWIECKA PAULINA
ERDMAŃSKI MICHAŁ
FYDRYCH JERZY
GROTTEL BOGUMIŁA
HANUSZEWSKA WIESŁAWA
HANUSZEWSKI ROMAN
INATLEWSKI MAREK
JANKOWSKI JAN
JAŚTAK MICHAŁ
KALINOWSKA JOLANTA
KAPKA SZYMON
KAPUŚCIŃSKA SARA
KARWASZ DOMINIK
KLIMCZAK DARIA
KOWALCZYK KLAUDIA
KOWALCZYK MAŁGORZTA
KOWALCZYK MARTA
KOWALCZYK WOJCIECH
KOWALKOWSKI MIROSŁAW
KOWALSKI MIROSŁAW
KOWLACZYK DARIUSZ
KOZŁOWSKI BARTŁOMIEJ
KOŹLIKOWSKI MARIAN
KROLL JĘDRZEJ
KRÓL ADAM
KRÓL KAROLINA
KUCHARSKI ARIUSZ
KUTOWSKA MONIKA
LIPOWSKI WOJCIECH
MANTYCH MARIUSZ
MIECZKOWSKA AGNIESZKA
MURAWSKI LECH
PACEK VIOLETTA
PARASZCZUK SEBASTIAN
PROCH ŻANETA
PROCH MICHAŁ
RAKOWSKI JAROSŁAW
RUSS RADOSŁAW
RYCHLEWSKI STANISŁAW
SCHALAU ROMAN
SIUDA JAN
SOBIECKI MACIEJ
STANDZON DAWID
SULIKIKOWSKA BOGUSŁAWA
SULIŃSKA EWELINA
SUPERNAK STANISŁAW
SZCZEPANIAK SEBASTIAN
SZIMELPFENIG MAREK
SZMYT EWA
SZMYT LESZEK
TRĘDOWSKA AGNIESZKA
TWARDOWSKA MARLENA
WILMA JAN
WOJCIECHOWSKI WIESŁAW
WOJTALEWICZ KRYSTIAN
WUTRYCH KAZIMIERZ
ZACHARENKO MARCIN
ZIÓŁKOWSKI WIESŁAW

Kandydaci na sędziów
BYTNER WALDEMAR
CISZAK AGNIESZKA
DRZEWIECKA NATALIA
HARNECKA ALEKSANDRA
JASKOT MATEUSZ
JASKOT VIOLETTA
KALINOWSKA JOLANTA
KIŚ MACIEJ
KOWALCZYK KACPER
KRĘŻEL EDYTA
LEWANDOWSKA KAROLINA
MARCINKOWSKI BARTŁOMOEJ
MIKLASZ PAULINA
MROZOWSKI TOMASZ
RADMAN PAWEŁ
SOBACKI MARCIN
SZCZAWIŃSKI KRZYSZTOF
ŚWIERBLEWSKA NIKOLA
ZALESIAK ANGELIKA
ŻAKOWSKI MATEUSZ