Informacje o zawodach 2019

Wniosek o przybycie sędziów należy przesłać na adres administratora serwisu:  pdf    word

Sędziowie główni zawodów obsługiwanych przez Wojewódzkie Kolegium Sędziów Sportów OSP Województwa Kujawsko – Pomorskiego – 2019r

Lp

Data

Zawody

Miejscowość

Sędzia główny

1

02.02.2019

II Halowy Zawody MDP – Sośno

Sośno

Roman Schalau

2

17.02.2019

I Halowy Zawody MDP Zakrzewo

Zakrzewo

Wojciech Kowalczyk

3

23.02.2019

 II Halowy Zawody MDP – Mrocza

Mrocza

Ewa Szmyt

4

6.04.2019

Bydgoskie Halowe Zawody MDP

Bydgoszcz

Małgorzata Kowalczyk

5

18.05.2019

XIV Otwarte Bydgoskie Zawody MDP

Bydgoszcz

Kazimierz Wutrych

6

18.05.2019

XXVIII Bydgoskie Zawody Pożarnicze

Bydgoszcz

Kazimierz Wutrych

7

08.06.2019 

 IX Zawody o Puchar wójta gm. Świekatowo

Świekatowo

Kazimierz Wutrych

8

09.06.2019 

Zawody powiatowe (Brodnica)

Pokrzydowo

Roman Schalau

 

9

08.06.2019 

Zawody OSP + MDP

Rogalin

Wojciech Kowalczyk

10

15.06.2019

Zawody MDP o Puchar Wójta Czernikowo

Czernikowo

Marek Szimelpfenig

11

15.06.2019

Zawody OSP + MDP

Więcbork

 

12

22.06.2019

Zawody OSP + musztra

Kamień Krajeński

Marcin Zacharenko

10

23.06.2019

Zawody MDP o puchar wójta gm. Sośno

Sitno

Adam Król

11

22.06.2019

Zawody OSP + MDP

Bobrowo

Dariusz Kowalczyk

12

14.09.2019

 XVII Zawody Wojewódzkie MDP wg CTIF- Zawisza Bydgoszcz (Fordon)

Bydgoszcz

Ewa Szmyt

13

16.11.2019

VI Bydgoskie Halowe Zawody MDP

Bydgoszcz

Wojciech Kowalczyk

14

07.12.2019

 III Otwarte Halowe Zawody MDP- Wola Wapowska

Wola Wapowska

 

Skład Wojewódzkiego Kolegium Sędziów Sportów OSP Województwa Kujawsko – Pomorskiego

Zarząd:

Przewodniczący dh LESZEK SZMYT

Wice przewodniczący – dh DARIUSZ KOWALCZYK

Wice przewodniczący dh JERZY FYDRYCH

Wice przewodniczący dh STANISŁAW RYCHLEWSKI

Sekretarz dh WOJCIECH KOWALCZYK

Członek zarządu – dh MAREK SZIMELPFENIG

Członek zarządu – dh ROMAN HANUSZEWSKI

Członek zarządu – dh KAZIMIERZ WUTRYCH

Członek zarządu – dh MARCIN ZACHARENKO

Sędziowie 2019 

BALAK STANISŁAW
BEŁDZIKOWSKI MATEUSZ
CHWIL TADEUSZ
DEKOWSKI ŁUKASZ
DRZEWIECKA PAULINA
ERDMAŃSKI MICHAŁ
FYDRYCH JERZY
GROTTEL BOGUMIŁA
HANUSZEWSKA WIESŁAWA
HANUSZEWSKI ROMAN
INATLEWSKI MAREK
JANKOWSKI JAN
JAŚTAK MICHAŁ
KALINOWSKA JOLANTA
KAPKA SZYMON
KAPUŚCIŃSKA SARA
KARWASZ DOMINIK
KLIMCZAK DARIA
KOWALCZYK KLAUDIA
KOWALCZYK MAŁGORZTA
KOWALCZYK MARTA
KOWALCZYK WOJCIECH
KOWALKOWSKI MIROSŁAW
KOWALSKI MIROSŁAW
KOWLACZYK DARIUSZ
KOZŁOWSKI BARTŁOMIEJ
KOŹLIKOWSKI MARIAN
KROLL JĘDRZEJ
KRÓL ADAM
KRÓL KAROLINA
KUCHARSKI ARIUSZ
KUTOWSKA MONIKA
LIPOWSKI WOJCIECH
MANTYCH MARIUSZ
MIECZKOWSKA AGNIESZKA
MURAWSKI LECH
PACEK VIOLETTA
PARASZCZUK SEBASTIAN
PROCH ŻANETA
PROCH MICHAŁ
RAKOWSKI JAROSŁAW
RUSS RADOSŁAW
RYCHLEWSKI STANISŁAW
SCHALAU ROMAN
SIUDA JAN
SOBIECKI MACIEJ
STANDZON DAWID
SULIKIKOWSKA BOGUSŁAWA
SULIŃSKA EWELINA
SUPERNAK STANISŁAW
SZCZEPANIAK SEBASTIAN
SZIMELPFENIG MAREK
SZMYT EWA
SZMYT LESZEK
TRĘDOWSKA AGNIESZKA
TWARDOWSKA MARLENA
WILMA JAN
WOJCIECHOWSKI WIESŁAW
WOJTALEWICZ KRYSTIAN
WUTRYCH KAZIMIERZ
ZACHARENKO MARCIN
ZIÓŁKOWSKI WIESŁAW

Kandydaci na sędziów
BYTNER WALDEMAR
CISZAK AGNIESZKA
DRZEWIECKA NATALIA
HARNECKA ALEKSANDRA
JASKOT MATEUSZ
JASKOT VIOLETTA
KALINOWSKA JOLANTA
KIŚ MACIEJ
KOWALCZYK KACPER
KRĘŻEL EDYTA
LEWANDOWSKA KAROLINA
MARCINKOWSKI BARTŁOMOEJ
MIKLASZ PAULINA
MROZOWSKI TOMASZ
RADMAN PAWEŁ
SOBACKI MARCIN
SZCZAWIŃSKI KRZYSZTOF
ŚWIERBLEWSKA NIKOLA
ZALESIAK ANGELIKA
ŻAKOWSKI MATEUSZ