Skład Komisji Sędziowskiej na XVII Wojewódzkie Zawody MDP

Komisja sędziowska na XVII Wojewódzkie Zawody MDP wg Regulaminu CTIF Bydgoszcz 2018

Komisje sędziowską wystawia Wojewódzkie Kolegium Sędziów Sportów Pożarniczych OSP województwa kujawsko-pomorskiego

plik pdf

          Sędzia Główny – Jerzy Fydrych

                              Ćwiczenie bojowe Tor I

kierownik toru Ewa Szmyt
Sędzia nr I       Bogumiła Grottel
Sędzia nr IA    Agnieszka Mieczkowska
Sędzia nr II    Marcin Zacharenko
Sędzia nr III     Sebastian Paraszczuk
Sędzia nr IIIA   Wojciech Kowalczyk
Sędzia nr IV      Roman Hanuszewski
Sędzia nr V       Stanisław Balak

                             

                             Ćwiczenie bojowe Tor II

 kierownik toru Stanisław Rychlewski
Sędzia nr I       Małgorzata Kowalczyk
Sędzia nr IA    Żaneta Proch
Sędzia nr II    Bogusława Sulikowska
Sędzia nr III     Marek Inatlewski
Sędzia nr IIIA   Marian Koźlikowski
Sędzia nr IV      Tadeusz Chwil
Sędzia nr V       Roman Schalau

  

                             Sztafeta Tor I

kierownik toru Michał Jaśtak
Sędzia nr I Klaudia Kowalczyk
Sędzia nr Ia Mariusz Kucharski
Sędzia nr II Maciej Sobecki
Sędzia nr III Wiesław Wojciechowski
Sędzia nr IV            Tomasz Mrozowski
Sędzia nr V             Jędrzej Kroll
Sędzia nr VI             Mateusz Rossa
Sędzia nr VII   Violetta Pacek
Sędzia nr VIII Ewelina Sulińska

 

                            Sztafeta TOR  II

kierownik toru Mariusz Mantych
Sędzia nr I Mirosław Kowalkowski
Sędzia nr Ia Jolanta Kalinowska
Sędzia nr II Agnieszka Trendowska
Sędzia nr III Michał Proch
Sędzia nr IV            Marlena Twardowska
Sędzia nr V             Kazimierz Wutrych
Sędzia nr VI             Dominik Karwasz
Sędzia nr VII   Bartłomiej Chlebowski
Sędzia nr VIII Dariusz Kowalczyk

                                  Sędziowie Rezerwowi

Sędzia Damian Łatka
Sędzia Szymon Kapka
Sędzia Łukasz Kozłowski
Sędzia  Agnieszka Mieczkowska

   

                                          Komisja Weryfikacyjna

kierownik komisji Jolanta Kalinowska
Sędzia Krzysztof Żołdowicz
Sędzia Izabella Wiland
Sędzia Rafał Baumgart
Sędzia  

                                                                                 

                                         Komisja Obliczeniowa

kierownik komisji Marek Szimelpfening
Sędzia Iwona Fydrych
Sędzia Marta Kowalczyk

Dodaj komentarz