Skład komisji sędziowski na XVIII Wojewódzkie Zawody MDP w Bydgoszczy

Komisję wystawia Wojewódzkie Kolegium Sędziów Sportów OSP województwa kujawsko-pomorskiego

Sędziowie proszeni są o przybycie na stadion przy u. Sielskiej w Bydgoszczy na godzinę 8:00

Komisja sędziowska na XVIII Wojewódzkie Zawody MDP

 wg. Regulaminu CTIF Bydgoszcz 2019

Komisje sędziowską wystawia Wojewódzkie Kolegium Sędziów Sportów OSP województwa kujawsko-pomorskiego

Sędzia Główny – Ewa Szmyt

                      Ćwiczenie bojowe Tor I

                       kierownik toru – Marek Szimelpfenig

                                 Sędzia nr I       –  Małgorzata Kowalczyk,

                                 Sędzia nr IA    –  Jolanta Kalinowska

                                 Sędzia nr II      – Bogusława Sulikowska

                                 Sędzia nr III     – Marek Inatlewski

                                 Sędzia nr IIIA  – Tomasz Mrozowski

                                 Sędzia nr IV    –  Jan Wilma

                                 Sędzia nr V     –  Stanisław Balak

                             Ćwiczenie bojowe Tor II

                                kierownik toru – Mariusz Mantych

                                Sędzia nr I       – Kazimierz Wutrych

                                Sędzia nr IA    – Borys Binkowski

                                Sędzia nr II     – Ewelina Sulińska

                                Sędzia nr III    – Mateusz Rossa

                                Sędzia nr IIIA – Sebastian Paraszczuk

                                Sędzia nr IV    – Roman Schalau

                                Sędzia nr V      –  Wiesław Wojciechowski

                             Sztafeta  Tor I

                               kierownik toru –  Jerzy Fydrych

                               Sędzia nr I      – Michał Jaśtak, Maciej Kliś

                               Sędzia nr II    – Wioletta Pacek

                               Sędzia nr III   – Lech Murawski

                               Sędzia nr IV   – Janusz Nowakowski

                               Sędzia nr  V   – Klaudia Kowalczyk

                               Sędzia nr VI   – Michał Proch

                               Sędzia nr VII  – Agnieszka Mieczkowska

                               Sędzia nr VIII – Marian Koźlikowski

                               Sędzia nr IX    – Wiesław Ziółkowski

Sztafeta TOR  II

                               kierownik toru      –      Marcin Zacharenko   

                               sędzia nr I  – Mirosław Kowalkowski , Natalia Drzewiecka

                               Sędzia nr II         – Agnieszka Trendowska

                               Sędzia nr III       – Żaneta Proch

                               Sędzia nr IV       – Maciej Sobacki

                               Sędzia nr V         – Monika Klugewicz

                               Sędzia nr VI       – Marlena Twardowska

                               Sędzia nr VII      – Dariusz Kowalczyk   

                               Sędzia nr VIII    –  Tadeusz Chwil

                               Sędzia nr IX       – Mariusz Kucharski

            

                                         Komisja Weryfikacyjna

              Kierownik – Jolanta Kalinowska

                   Sara Kapuścińska, Michalina Sidrów, Gracjana Pawłowska

                                         Komisja Obliczeniowa

                    Kierownik – Wojciech Kowalczyk 

                    Iwona Fydrych, Marta Kowalczyk

                                        Sekretariat  zawodów

                   Arkadiusz Kwiatkowski – nagłośnienie

                   Michał Kowalczyk– foto

Add Comment