Po Zakrzewie młodzież strażacka spotkała się w Bydgoszczy !!!

W dniu 9 kwietnia 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 64 odbyły się VII Bydgoskie Halowe Zawody MDP. W których wystartowało 8 drużyn z 6 OSP: Drzewianowo, Sitno, Sędzin, Wola Wapowska, Bydgoszcz- Fordon i Unilever Bydgoszcz – Szkoła Podstawowa nr 64. Uczestników i Gości przywitał prezes Zarządu Oddziału Miejskiego dh Leszek Szmyt. Sędziom Głównym Zawodów był dh Dariusz Kowalczyk a Zawody sędziowali: Klaudia Kowalczy , Agnieszka Mieczkowska, Mikołaj Kowalczyk,Jędrzej Kroll, Julia Nowak, Wojciech Kowalczyk i Roman Schalau z Wojewódzkiego Kolegium Sędziów sportów OSP.Po zmaganiach na torze kolejność była następująca:
a) dziewczęta:
1) MDP OSP Bydgoszcz – Fordon,
2) MDP OSP Unilever II,
3) MDP OSP Unilever I,
4) MDP OSP Sitno,
b) chłopcy:
1) MDP OSP Wola Wapowska,
2) MDP OSP Sędzin,
3) MDP OSP Sitno,
4) MDP OSP Drzewianowo,
Zwycięzcy i Pozostali otrzymali puchary i stosowne dyplomy, które zostały wręczone przez Vice-prezesa ZOM dh Jerzego Burzyńskiego, Sędziego Głównego Zawodów dh Dariusza Kowalczyka i Członka Prezydium ZOM dh Jędrzeja Krolla.
W klasyfikacji na najlepszych zawodników wśród dziewcząt najlepszą była Kinga Białowąs z OSP Bydgoszcz – Fordon a wśród chłopców Paweł Lasecki z OSP Wola Wapowska. Puchary wręczyli członkowie ZOM dh Jolanta Kalinowska i dh Roman Schalau.
Najstarsi zawodnicy wśród dziewcząt Eliza Makowska z MDP Unilever II , a w kategorii chłopcy Patrycja Kozłowska z MDP Wola Wapowska . Dziewczęta otrzymały po pluszowym strażaku, które wręczyli prezes OSP Wola Wapowska dh Krzysztof Wiśniewski i dh Jerzy Burzyński. Uczestnicy, Goście, Sędziowie i Obsługa techniczna zawodów zjedli po bułce na drugie śniadanie !
Zawody odbyły się dzięki wsparciu finansowemu na podstawie Umowy o realizacji zadania publicznego zleconego przez Urząd Miasta w Bydgoszczy i uprzejmości dyrektora Szkoły Podstawowej nr 64 Pana Michała Przybylskiego! Podziękowanie dla Wszystkich którzy wsparli organizacje zawodów dzięki Ich zaangażowaniu zawody mogły się odbyć!!
Protokół i wyniki zawodów

Przygotował : Leszek Szmyt

Add Comment